Od Antigone do Zolaja: zbrani spisi

Urednik: Seta Knop
Avtor: Evald Koren
V pričujočo monografijo je vključena večina znanstvenih in strokovnih prispevkov, ki jih je profesor Evald Koren objavil za časa življenja, vključno s skripto Zola in teorija naturalističnega romana, ki jo je izdal interno, kot študijsko literaturo. Knjiga je tematsko razvrščena na tri smiselno zaokrožena poglavja, v katerih si sestavki sledijo po kronološkem redu objave; iz te razporeditve je zlahka razvidno, v katero smer so se razvijali avtorjevi raziskovalni interesi.

Leto izida: 2021

Tip vezave: Trda vezava

Zbirka: Acta comparativistica Slovenica

30. 05. 2024