Vaje pri predmetu Besedilna fonetika SKJ

Vaje pri predmetu Besedilna fonetika slovenskega knjižnega jezika bodo potekale ob četrtkih od 16.20 do 18.45, in sicer vsaj na začetku preko Zooma, pozneje pa (upajmo) tudi v predavalnici 532 (predvidoma 10 srečanj po 3 šolske ure).

Z aktivnostmi bomo začeli v četrtek, 18. 2. 2021, ob 16.20 na povezavi https://uni-lj-si.zoom.us/j/96815927735 (ID: 968 1592 7735), ko se bomo dogovorili tudi o terminih izvedbe vaj, obveznostih ter načinu dela na vajah, zato je udeležba na prvem srečanju obvezna. Gradivo za prvo srečanje je že objavljeno v VIS-u: »Uvodni PPT – vaje 18. 2. 2021« in »Seznam tem za seminarske naloge 2021«.

Lepo vas pozdravljam,

doc. dr. Damjan Huber

Damjan Huber

Poziv za prijavo najboljših diplomskih in magistrskih del