Oddelek za pedagogiko in andragogiko

Vabilo Zveze prijateljev mladine Ljubljana Moste - Polje

Pozdravljeni,

V Skupni točki (Zveza prijateljev mladine Ljubljana Moste – Polje) vabimo prostovoljce, ki bi se pridružili naši ekipi pri nudenju učne pomoči otrokom in mladostnikom do konca šolskega leta. Otrokom v Skupni točki pomagamo pri šolskih obveznostih, jih usmerjamo, nudimo razlago in podporo pri učenju. Poleg tega pa v naših prostorih za njih organiziramo zabavne delavnice, izlete, počitniške dejavnosti, letovanja ipd., kjer se nam prav tako lahko pridružite.

Učna pomoč pri nas poteka v živo (Zaloška 54, 1000 Ljubljana)  in na daljavo (preko spleta).

Če bi se nam želeli pridružiti nam lahko pišete na mail: skupna.tocka@zpmmoste.net <mailto:skupna.tocka@zpmmoste.net>  ali nas pokličete na telefon: 040 760 515

Vabljeni k sodelovanju!

VGC Skupna točka

www.zpmmoste.net <https://www.zpmmoste.net/>