Vabilo k sodelovanju pri zbiranju gradiv v okviru 80-letnice Oddelka

V okviru praznovanja 80-letnice Oddelka za etnologijo in kulturno antropologijo FF UL bomo v okviru sejma Liber.ac 18. maja 2021 v avli FF otvorili razstavo o zgodovini oddelka. Ob tej priložnosti vse alumne našega oddelka pozivamo, da k razstavi prispevajo fotografske spomine vezane na študij na našem oddelku. Na naslov eika@ff.uni-lj.si nam lahko pošljete vaše gradivo, ki ga, prosimo, predvsem opremite tudi z vašo osebno, z dogodkom s fotografije povezano zgodbo.

Gradivo bomo hranili v oddelčni dokumentaciji in ga skušali v čim večji možni meri uporabiti na omenjeni razstavi.

Za sodelovanje se vam vnaprej zahvaljujemo, vabilo na otvoritev razstave sledi.

Oddelek za etnologijo in kulturno antropologijo FF UL
(https://etnologija.ff.uni-lj.si/80-letnica-oddelka-za-etnologijo-kulturno-antropologijo)

Poziv za prijavo najboljših diplomskih in magistrskih del

Referat, Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani