Testni dostop do zbirke revij in knjig založbe Duke University Press

Do 31. 5. 2024 je za UL na voljo testni dostop do zbirke revij in knjig založbe Duke University Press.

Duke University Press Journals je zbirka 57 revij s področja humanistike in družboslovja (zgodovinopisje, literarne vede, filozofija, področne študije, umetnostna zgodovina, religiologija, sociologija, muzikologija, študije spolov, matematika).

Duke University Press eBooks je zbirka več kot 3000 elektronskih knjig s področja družboslovja in humanistike (antropologija, filozofija, zgodovinopisje, področne študije, religiologija, sociologija, muzikologija, študije spolov). Med zanimivejšimi naslovi so nagrajene knjige in slovenika.

Referat, Oddelek za arheologijo, Oddelek za geografijo, Oddelek za etnologijo in kulturno antropologijo, Oddelek za umetnostno zgodovino, Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani

Cepljenje - klopni meningoencefalitis

SPREMEMBA URE PRI GOVORILNIH URAH MIRJAM MENCEJ V ČETRTEK, 9.MAJA 2024

ODPOVED SEMINARJA PRI DR. PODJEDU IN EKSKURZIJA V ZAGREB