Oddelek za etnologijo in kulturno antropologijo

Študente in študentke vabimo k prijavi za Erasmus+ izmenjavo na univerzah na Balkanu

Gre za Univerzo v  Tirani (Albanija) in Univerzo v Zenici (BiH). Izmenjava v Albaniji je za 10 mesecev, v Zenici za 6 mesecev. Izmenjave bodo potekale v letu 2023/24, v kolikor ne bo vse pokrito tudi v letu 2024/25. Lahko omogočijo terensko raziskovanje za diplomsko ali magistrsko delo.

Prijave so do možne 7. 6. na sarah.lunacek@ff.uni-lj.si (Albanija) in alenka.bartulovic@ff.uni-lj.si (BiH), kamor se tudi obrnete za dodatne informacije.

Prijave so namenjene študentom Etnologije in kulturne antropologije, eno in dvopredmetnim, vseh stopenj. V prijavi napišite: ime in priimek, letnik študija, (in ali je eno ali dvo predmetni, kombinacija, doktorski), znanje jezikov, in na kratko o motivaciji in raziskovalnih namenih, prejšnjih raziskavah ter morebitnih prejšnjih izkušnjah na teh ali podobnih območjih.

Če bo prijav veliko, bodo sledili razgovori, čemur sledi hitra priprava študijskih sporazumov in prijava.

Veselimo se vaših prijav.

Uradne ure strokovne službe Odd. za prevajalstvo (22. 7. – 26. 7. 2024)

Strokovna služba oddelka – uradne ure (22.–26. 7. 2024)

Uradne ure - strokovna služba Oddelka za sociologijo 15. 7. - 19. 7. 2024)

Oddelek za slavistiko