Znanstvenoraziskovalni inštitut

Spletno usposabljanje »Etični vidiki raziskav, ki vključujejo delo z ljudmi«

Univerzitetna služba za raziskovalno dejavnost vas v torek, 9. novembra 2021, ob 13. uri vabi na spletno usposabljanje »Etični vidiki raziskav, ki vključujejo delo z ljudmi«. Usposabljanje bo udeležence/udeleženke podrobneje seznanilo z različnimi etičnimi zahtevami, s katerimi se raziskovalci/raziskovalke in študenti/študentke soočijo pri raziskavah, ki vključujejo delo z ljudmi.

Usposabljanje bo izvedel prof. dr. Grega Repovš, redni profesor za občo psihologijo na Filozofski fakulteti Univerze v Ljubljani, ter predsednik univerzitetne komisije za etiko v raziskavah, ki vključujejo delo z ljudmi. Usposabljanje bo potekalo v slovenskem jeziku in je namenjeno raziskovalcem/raziskovalkam, pedagogom/pedagoginjam in doktorskim študentom/študentkam Univerze v Ljubljani. Dogodek bo potekal preko platforme Zoom in se bo snemal. Posnetek dogodka bo kasneje uporabljen v izobraževalne namene.

Brezplačna prijava na spletno usposabljanje: spletni prijavni obrazec.

Strokovna služba oddelka 25. - 29. 7.

Referat, Mednarodna pisarna, Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani

Mesec dobrodošlice za mednarodne študentke in študente

Referat, Mednarodna pisarna, Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani

Mesec dobrodošlice za mednarodne študentke in študente