Oddelek za slovenistiko

Razpis za zaposlitev učiteljice/učitelja slovenščine na OŠ Vide Pregarc (Ljubljana Moste)

Na Osnovni šoli Vide Pregarc (Ljubljana Moste) že s četrtim razpisom iščemo učitelja slovenščine za poučevanje učencev od 6. do 9. razreda ter slovenščine za učence priseljence.

Zaposlitev iščemo za čas nadomeščanja delavke na daljši bolniški in nato porodniški ter starševskem dopust, predvidoma do oktobra 2025. Zaposlitev je možna takoj oz. po dogovoru.

Obstaja velika verjetnost za nadaljnjo stalno zaposlitev zaradi pričakovanih potreb.

Mateja Robida

Oddelek za primerjalno književnost in literarno teorijo

Razpis za študentske nagrade Filozofske fakultete in Prešernove nagrade študentom Univerze v Ljubljani za študijsko leto 2023/2024

Anketa o spolnem nadlegovanju v akademskem prostoru