Razpis za dodelitev denarne pomoči študentskim družinam v letu 2023

Fundacija Študentski tolar, ustanova ŠOU v Ljubljani, razpisuje denarno pomoč, namenjeno študentskim družinam, s katero želijo reševati trenutne socialne stiske študentskih družin in prispevati k vzpostavitvi enakih možnosti pri dostopnosti visokošolskega ali višješolskega izobraževanja.

Pomoč se lahko dodeli samo prosilcem, ki izpolnjujejo naslednji pogoj:
- najmanj en starš ima status študenta na kateremkoli visokošolskem ali višješolskem zavodu članice ŠOU v Ljubljani in ni v rednem delovnem razmerju.

Na razpisu so zagotovljena sredstva v višini 5.000 €, višina pomoči študentu (oz. študentski družini) pa znaša 500 €.

Vloga se lahko odda najkasneje do vključno sobote, 23. septembra 2023.

Informacije o razpisu in obrazec za prijavo so na voljo na spletni strani Fundacije Študentski tolar.

Sprememba GU Tomislav Virk

Raba AI na Oddelku za anglistiko in amerikanistiko

Dostop do De Gruyter eBooks

Testni dostop do zbirke APA PsycTherapy