Razpis Srčne UL za dodelitev finančne pomoči zaposlenim in študentom prizadetih v poplavah

Srčna UL objavlja razpis za dodelitev finančne pomoči zaposlenim in študentom ter študentkam prizadetih v poplavah 2023. Za pomoč lahko zaprosijo študenti z veljavnim statusom študenta v študijskem letu 2022/2023 in zaposleni na FF UL, ki so se znašli v stiski zaradi poplav.

Na spletni strani www.uni-lj.si/srcnaul so objavljene naslednje informacije:

• Razpisna dokumentacija in obrazec za vlogo za pridobitev pomoči.
  • Navodila za postopek oddaje vloge za prijavitelje na razpisu.
  • Seznam kontaktnih oseb na članicah in rektoratu.

Popolna vloga mora vsebovati:

• v celoti izpolnjen in podpisan obrazec za dodelitev finančne pomoči;
  • dokazilo o nastali škodi (npr. fotografije, dokazilo o prijavi škode zavarovalnici ipd.);
  • potrdilo o prebivališču, lastništvu ali najemu nepremičnine, kjer se je zgodila škoda;
  • morebitna druga dokazila.

Oddaja vloge:

Prijavitelji lahko vlogo za dodelitev pomoči skupaj z morebitnimi prilogami, ki izkazujejo upravičenost pomoči, oddajo:

• prek elektronske pošte na naslov tajnistvo@ff.uni-lj.si, naslov zadeve: Vloga za Srčno UL za prizadete v poplavah;
  • osebno na svoji članici, in sicer pri ge. Urši Žigon (tajništvo fakultete, soba 522);
  • priporočeno po pošti na naslov Filozofske fakultete (Aškerčeva cesta 2, Ljubljana), naslovljeno na go. Uršo Žigon, s pripisom: Vloga za Srčno UL za prizadete v poplavah (za študente in zaposlene na članicah UL);
  • rok za oddajo obrazca kontaktni osebi na članici je sreda, 20. 9. 2023.

Postopek oddaje in obravnave vloge poteka na naslednji način:

1. Prijavitelj izpolni prijavni obrazec – vlogo ter jo nato posreduje kontaktni osebi na FF UL (ga. Urša Žigon) na enega od zgoraj opisanih načinov.
  2. Kontaktna oseba na članici preveri veljavnost statusa prijavitelja za študijsko leto 2022/2023 in nato vlogo pošlje na naslov Srčne UL ali pa jo vrne pošiljatelju v primeru, da ne izpolnjuje pogoja glede statusa.
  3. Celoten nadaljnji postopek in obveščanje prijaviteljev poteka na ravni rektorata. Ekipa Srčne UL nato obravnava prejete vloge. Prijavitelji bodo o dodelitvi finančne pomoči obveščeni najpozneje do 20. 10. 2023.

Sprememba GU Tomislav Virk

Raba AI na Oddelku za anglistiko in amerikanistiko

Dostop do De Gruyter eBooks

Testni dostop do zbirke APA PsycTherapy