Znanstvenoraziskovalni inštitut

Poziv prijaviteljem na razpis MSCA Doktorske mreže

Prejeli smo poziv s strani mreže The Guild, katere članica je tudi Univerza v Ljubljani. Poziv je namenjen vsem prijaviteljem, ki načrtujejo oddati projektno prijavo na letošnji odprti razpis MSCA Doktorske mreže (MSCA Doctoral Networks; Povezava na razpis: Funding&Tenders portal; rok za prijavo je 15. november 2022) in bi bili v prijavo pripravljeni vključiti raziskovalce z univerz članic mreže »African Research University Alliance« (The African Research Universities Alliance - ARUA).

The Guild in ARUA bi prijaviteljem lahko zagotovila podporo za prijavo.

Vse prijavitelje na razpis MSCA DN v 2022, ki bi bili v projektno prijavo pripravljeni vključiti univerzo/e mreže ARUA, prosimo, da nas o nameri obvestijo najkasneje do četrtka, 16. 6. 2022, do 12. ure, da bomo podatke lahko pravočasno posredovali na UL in potem na mrežo the Guild.

Članice ARUA: University of Nairobi, University of Lagos, University of Ibadan, Addis Ababa University, University of Ghana, University of Rwanda, Université Cheikh Anta Diop, University of Cape Town,University of Kwa-Zulu Natal, University of Pretoria, Rhodes University, University of Stellenbosch, University of the Witwatersrand, University of Dar es Salaam in Makerere University.

Poletni urnik knjižnice OEiKA

GU: BlažR sprememba ure, 18.8.

Sprememba GU Mojca Belak

Sprememba GU Anne-Cecile Lamy-Joswiak

Oddelek za arheologijo

Sprememba GU Katarina Katja Predovnik