Center za pedagoško izobraževanje

Poletne šole tujih jezikov

Center za pedagoško izobraževanje med 28. junijem in 2. julijem razpisuje poletne šole germanskih, klasičnih, romanskih in slovanskih jezikov ter jezikov Balkana in Daljne Azije. Potekale bodo na daljavo. V okviru šestih šol se boste lahko srečali s kar 22 jeziki. Vpis je mogoč do 18. junija.

Zaprtje tajništva

Objavljen razpis ERC Advanced Grant 2022

Znanstvenoraziskovalni inštitut

Javni razpis za sofinanciranje znanstvenoraziskovalnega sodelovanja med Republiko Slovenijo in Francosko republiko v okviru Programa PROTEUS v letih 2023 in 2024