Center za pedagoško izobraževanje

Podaljšan rok za prijavo na razpis za vpis v študijski program Strokovno izpopolnjevanje tolmačev za sodišča in urade

Program je namenjen diplomantom prvostopenjskih študijskih programov vseh smeri, pa tudi že registriranim sodnim tolmačem, ki se morajo v skladu z najnovejšimi direktivami EU stalno izpopolnjevati. Zanimiv je tudi za vse materne govorce tujih jezikov z znanjem slovenščine, ki želijo pridobiti profesionalne kompetence za delo na sodiščih in uradih. Nov rok za pisne prijave z dokazili je 15. oktober 2021. Več o programu, razpis in povezavo do elektronske prijavnice najdete na strani Centra za pedagoško izobraževanje Filozofske fakultete.

Vabilo na simpozij

Potreba po učitelju slovenščine

Oddelek za etnologijo in kulturno antropologijo

Informacije glede vpisov, zaključevanja in nadaljevanja študija ter menjav predmetov