Pedagoška enota za šport

Javni natečaj za izbor inovativne idejne zasnove "Spodbudimo gibanje med mladimi"

Zavod za šport RS Planica je objavil javni natečaj za izbor inovativne idejne zasnove »Spodbudimo gibanje med mladimi«, ki med drugim spodbuja interdisciplinarno sodelovanje študentk in študentov.

Namen natečaja je spodbuditi mlade k raziskovanju inovativne idejne zasnove, kako z izrabo potenciala IKT spodbuditi gibalno aktivnost v populaciji učencev razredov tretje triade, srednješolcev in študentov (uporabnikov IKT).

Predmet javnega natečaja je izbor najboljše inovativne idejne zasnove, kako z uporabo IKT spodbuditi gibalno aktivnost med mladimi.

Več informacij najdete tukaj.

Oddelek za arheologijo

Strokovna služba oddelka - zaprto 15. 4. 2024

Mednarodna pisarna, Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani

Povabilo k udeležbi na poletni šoli »Igrivo vedenje« (od 25. do 27. junija 2024)