Oddelek za etnologijo in kulturno antropologijo

Izvedba pedagoškega procesa na Oddelku za etnologijo in kulturno antropologijo od 3. 5. 2021

Obveščamo vas, da bomo s ponedeljkom, 3. 5. 2021, prešli na hibridno izvedbo pedagoškega procesa, nekateri izvajalci pa bodo ostali zgolj na oddaljeni izvedbi.

V petek, 30. 4. 2021, boste s strani oddelčnega tajništva prejeli po elektronski pošti povezavo do dokumenta, v katerega se boste vpisali tisti, ki boste želeli fizično prisostvovati pri pedagoškem procesu. Če boste imeli dodatna vprašanja glede izvedbe posameznih predmetov, se obrnite direktno na posamezne izvajalce.

Število prostih mest v predavalnicah smo morali omejiti glede na veljavne ukrepe. V predavalnicah bo obvezna uporaba mask, vzdrževanje razdalje ter obvezno razkuževanje rok ob vstopu. Sedite lahko na mestih, ki so označena z rumeno piko.

Testiranje za študente ni obvezno, je pa priporočljivo. Opravite ga lahko v kraju bivanja ali pa v okviru Filozofske fakultete. V primeru, da bi se radi udeležili testiranja v okviru fakultete, to sporočite vsak petek do 10.00 v oddelčno tajništvo (eika@ff.uni-lj.si). Testiranja potekajo ob torkih zjutraj na fakulteti, Aškerčeva 2.

V primeru dodatnih sprememb v izvedbi vas bomo pravočasno obvestili.

Oddelek za etnologijo in kulturno antropologijo

Poziv za prijavo najboljših diplomskih in magistrskih del

Referat, Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani

Prijava na MEM Summer Summit