Anketa o spolnem nadlegovanju v akademskem prostoru

Študentke in študent Filozofske fakultete UL Ana Gaber, Eva Koritnik, Gabi Rašić, Rebeka Hvala, Sara Hude in Andraž Fink v okviru predmeta Spol in telo pod mentorstvom prof. dr. Milice Antić Gaber pripravljajo raziskovalno seminarsko nalogo na temo spolnega nadlegovanja v akademskem prostoru. Anketa je bila v večjem delu pripravljena in izvedena že v letu 2020 pri istem predmetu. Pripravile so jo študentke Tina Bizjak, Neža Jagodic, Mojca Suhovršnik, Urška Turk in Sara Ugrin pod istim mentorstvom. Spodnja anketa je posodobljena oblika prvotne, katere namen je opraviti ponoven vpogled v problematiko in s primerjalno analizo ugotoviti, kaj se je po petih letih na tem področju spremenilo. Anketni vprašalnik je popolnoma anonimen, iz vaših odgovorov nihče ne more razbrati vaše identitete.

Zavedajo se, da je tema občutljiva, tudi zato se vsem za sodelovanje že vnaprej iskreno zahvaljujejo!

Povezava do vprašalnika

Oddelek za psihologijo

Sprememba GU Renata Marčič

Oddelek za pedagogiko in andragogiko