Anketa, namenjena študentkam in študentom - projekt "Oblikovanje boljšega učnega okolja"

Spoštovane študentke, cenjeni študentje,

učno okolje močno vpliva na proces učenja in vedenje študentov, čeprav se tega morda ne zavedamo ali pa se v praksi prepogosto odločimo, da ga ne bomo upoštevali.

Na Fakulteti za upravo Univerze v Ljubljani v sodelovanju z Nacionalnim inštitutom za javno zdravje (NIJZ) izvajamo projekt »Oblikovanje boljšega učnega okolja« (OBČO). Za empirični del projekta izvajamo raziskavo, s pomočjo katere želimo pridobiti mnenja študentk in študentov nekaterih članic Univerze v Ljubljani.

Ker ste tudi sami študentka/študent Univerze v Ljubljani, Vas vljudno vabimo k sodelovanju in vas prosimo, da v celoti izpolnite anketni vprašalnik. Vaše sodelovanje je popolnoma prostovoljno in zagotovljena je popolna anonimnost. Povezava do anketnega vprašalnika: https://1ka.arnes.si/a/b411cf70

Za izpolnjevanje anketnega vprašalnika boste potrebovali od 6 do 9 minut. Rok, do katerega bi radi pridobili podatke, je 9. 7. 2023.

Morebitna dodatna pojasnila in komentarji so na voljo na marusa.bizjak-ferjan@fu.uni-lj.si.

Za pomoč pri izpolnjevanju anketnega vprašalnika se Vam vnaprej iskreno zahvaljujemo.

Članice in člani projekta OBČO

Strokovna služba oddelka 4.7.

Sprememba GU Simon Kušar

Toporišičevo priznanje