Uspešno zaključen dogodek ob Mesecu prostora 2020

Mesec prostora na Oddelku za geografijo

V sredo, 21. oktobra 2020, so na Oddelku za geografijo Filozofske fakultete izvedli odmeven spletni dogodek ob Mesecu prostora z naslovom Geografski pogledi na razvrednoten prostor v Sloveniji. Tradicionalnega strokovnega srečanja, ki je letos naslavljalo trajnostni prostorski razvoj, se je udeležilo več kot 80 udeležencev: predstavniki občin in regionalnih razvojnih agencij, odločevalci različnih državnih organov, raziskovalci in študenti. Dogodek se smiselno povezuje z zaključenim projektom ažuriranja nacionalne baze razvrednotenih območij, ki ga na Oddelku zaključujejo jeseni 2020.

Foto: Nejc Bobovnik

Gostili smo najboljše tekmovalke in tekmovalce Državnega tekmovanja s področja trajnostnega razvoja in varstva okolja

Skupna fotografija prejemnic in prejemnikov priznanj (foto: Mojca Ilc Klun)

In memoriam: Prof. dr. Nenad Miščević (1950–2024)