Študentka Filozofske fakultete Monika Podlogar na 31. poletni univerzijadi

Predstavitev univerzitetne reprezentance je potekala 18. 7. 2023 na Ministrstvu za gospodarstvo, šport in turizem v Ljubljani. (Foto: Slovenska univerzitetna športna zveza - SUSA)

Študentka magistrskega študija na naši fakulteti Monika Podlogar se bo udeležila 31. poletne univerzijade na Kitajskem, ki bo potekala med 28. julijem in 8. avgustom 2023. Monika bo nastopila v atletiki – skoku v višino in mnogoboju. Pred odhodom športnikov in spremljevalcev na to veliko študentsko športno tekmovanje je v torek, 18. 7. 2023, na Ministrstvu za gospodarstvo, šport in turizem v Ljubljani potekala predstavitev univerzitetne reprezentance.

Na 31. poletni univerzijadi na Kitajskem bo Slovenijo zastopalo 25 športnikov in športnic, ki bodo tekmovali v sedmih različnih športnih panogah. Med njimi bo 13 študentk in 12 študentov.

Naši študentki in vsem ostalim udeleženkam in udeležencem želimo uspešna tekmovanja.

Obisk veleposlanika Helenske republike v Ljubljani

Veleposlanik Helenske republike v Ljubljani nj. eksc. Argyrios Makris in dekanja Filozofske fakultete prof. dr. Mojca Schlamberger Brezar

Obisk veleposlanika Češke republike

Veleposlanik Češke republike v Sloveniji nj. eksc. dr. Jiří Kuděla in dekanja Filozofske fakultete prof. dr. Mojca Schlamberger Brezar