NUJNO: Zaprtje fakultete za študijski proces

Vlada RS je danes, 23. 10. 2020, sprejela sklep o zaprtju fakultet za študijski proces.

Od ponedeljka, 26. 10. 2020 naprej je Filozofska fakulteta zaprta za vse študentke in študente. Celoten študijski proces bo potekal na daljavo.

Vlada bo izrečen ukrep presojala vsakih sedem dni. Velika verjetnost je, da bodo fakultete za študijski proces ostale zaprte dlje kot en teden.

K temu sporočilu prilagamo tudi informacijo o zaprtju dijaških in študentskih domov.

Ukrep vlade - zaprtje fakultet

Ukrep vlade - zaprtje dijaških in študentskih domov

Closure of higher education institutions and student dormitories in Slovenia - information in English

22. 11. 2023

Strokovni posvet v počastitev 50. obletnice študija andragogike

Strokovni posvet v počastitev 50. obletnice študija andragogike je potekal 20. novembra 2023.
21. 11. 2023

Simpozij o Josipu Stritarju in Ivanu Tavčarju

Sodelujoči na simpoziju, foto: arhiv Oddelka za primerjalno književnost in literarno teorijo