Novičnik projekta NEWBIE

Oddelek za geografijo Filozofske fakultete je slovenski partner projekta NEWBIE.

Oddelek za geografijo Filozofske fakultete je slovenski partner projekta NEWBIE (angl. New Entrant netWork: Business models for Innovation, entreprenuership and resilience in European agriculture), s katerim naslavljajo nove pristopnike v kmetijstvo, saj je starostna sestava na kmetijah v Sloveniji neugodna. Pripravili so e-novičnik o tretjem letu projekta, v katerem si lahko preberete o izvedenih dogodkih v letu 2020, rezultatih, NEWBIE nagrajencih za 2019 in 2020 itd. Vabljeni k branju!

28. 03. 2024

Podkast Lukavstvo uma s Primožem Krašovcem

Izšla je 12 epizoda kultnega beograjskega podkasta Lukavstvo uma.
27. 03. 2024

Izr. prof. dr. Maria Zofia Wtorkowska prejela najvišje poljsko odlikovanje za zasluge

Od leve: Andrzej Duda, Predsednik Republike Poljske, izr. prof. dr. Maria Zofia Wtorkowska, Alojz Kovšca in Andrzej Gosek, župnik (foto: Marko Jan Vukajlović)