Knjige Filozofske fakultete na Slovenskem knjižnem sejmu

V torek, 22. 11. 2022, se bo pričel Slovenski knjižni sejem, ki bo letos potekal na Gospodarskem razstavišču v Ljubljani. Založba Univerze v Ljubljani bo na sejmu imela skupno stojnico, kjer bodo predstavljene knjižne novosti vseh fakultet in akademij Univerze. Vabljeni, da obiščete stojnico Založbe Univerze v Ljubljani in si ogledate številne publikacije, ki jih bodo ponujali po sejemskih cenah. Vstop na sejem je brezplačen, na spletni strani sejma lahko prejmete tudi brezplačno vozovnico za LPP. V času od 21. 11. 2022 vse do 4. 12. 2022 pa bodo kupci v spletni knjigarni Založbe UL lahko večino knjig kupovali z 20 % popustom.

Vabljeni tudi na Pogovorne postaje, kjer bodo podrobneje predstavili štiri nove publikacije:

- Slovensko manjšinsko vprašanje (sreda, 23. 11. 2022, ob 10. uri),

- Govor in prostor (sreda, 23. 11. 2022, ob 13. uri),

- Dolgoživost: z znanostjo do zdravega podaljševanja življenja in blagostanja starejših (petek, 25. 11. 2022, ob 11. uri),

- Slovanstvo v mednarodnih odnosih (petek, 25. 11. 2022, ob 15. uri).